Žėrintis paveikslėlis

       Mažylei Anelei už mėnesio bus tik ketveri, bet jai drąsiai gali patikėti žirkles, adatą ir gan sudėtingas, tikslumo reikalaujančias užduotis. Ji nereali kruopštuolė, nepailstanti darbininkė ir labai savarankiška mergytė. Tad šiandien ji pamokys Jus, kaip pasidaryti žėrintį paveikslėlį.

Reikalingos priemonės:
– nereikalingos CD plokštelės;
– lipaliukas;
– žirklės:
– kartonas.

Kadangi plokštelę karpyti nelengva, todėl  šį darbą turi atlikti tėtė ar mama. Sukarpykite ne vieną diską, kad dalių būtų daug. Ant kartono pieštuku nupieškite norimos formos paveikslėlį. Aptarkite su mažyliu, kaip ir kur klijuoti žėrinčias detales. O jos tikrai spindi ir žaidžia įvairiausiom spalvom. Todėl darbas toks, na…. labai malonus.
Taigi… imkite lipaliuką. Išspauskite taškiuką. Užklijuokite gabaliuką (ta pusė, kuri groja, turi būti viršuje). Imkite lipaliuką. Išspauskite taškiuką. Užklijuokite gabaliuką……. ir t.t.

zerintis_darbelis

Taip gražu stebėti,  kai vaikutis stengiasi, dirba, džiaugiasi rezultatu, kad negali neįamžinti. Ar galiu tave fotografuoti, kaip darai darbelį?- paklausiau. Taip, gali,- atsakė su plačia šypsena. Ir kas kartą man spustelėjus  fotoaparato mygtuką prašydavo parodyt, kaip ji atrodo 🙂 

zerintis_darbelis1

Taškelis po taškelio, dalelė po dalelės, štai ir rezultatas vertas rėmelio! 🙂

zerintis_darbelis2

zerinti_sirdele2

About the author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *