Vaikų padaryta saldi dovanėlė „Geriausios draugės“

   Ar tai pavasaris??!! Jei pražydo žibutės ir pabudo boružėlės, neabejokite nei akimirkos, tai pavasaris!  Tai jis, padūkėlis, supasi medžių šakose ir kalbina skleistis pumpurus, kviečia dažniau šypsotis saulutę. Pagavome ir mes vieną pavasario kvietimą, paglostėme ką tik pabudusią boružėlę, pasisveikinome su ką tik pražydusia žibute. Jeigu ir jūs norite pajausti neapsakomą malonumą, padarykite tokią dovanėlę savo geriausiam draugui ar sesutei.

Reikalingos priemonės:
– spalvotas kartonas;
– šokoladinis boružiukas;
– žirklės;
– pieštukas;
– klijai;
– medinis pagaliukas.

Iš spalvoto kartono padarykite žibutę. Tam reikės iškirpti gėlės viduriuką, pasidaryti žiedlapio šabloną, nupiešti gėlytę ir ją iškirpti.

boruzele_ir_zibute

zibute_1

zibute_2

Darbo eigoje mes į pagalbą pasiėmėme ylą, nes mediniu pagaliuku pradurti skylutę buvo nelengva. Taigi, gėlytės viduryje pradurkite skylutę. Negiliai įdurkite ir boružėlei (dabar jau ji tikrai nebemiegos 😀 ). Tuomet suverkite jas ant medinio pagaliuko. Gėlytės kotelį galite nudažyti žaliais akriliniais dažais arba apvynioti krepiniu (tampomu) popieriumi.

Štai čia ir prasideda boružės ir žibutės draugystė. Ar Jums patiktų tokią gėlytę gauti vietoj tikrų gėlių? Mums tai laabai ! 🙂
Pasikartosiu, bet noriu priminti, kad ant kiekvieno žiedlapio galite užrašyti po palinkėjimą ar gerą žodį. Ir tai bus ne tik gėlė, saldi dovanėlė, bet ir kitoks, originalus atvirukas.

boruzele_ir_zibute1

boruzele_ir_zibute2

About the author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *