Kalėdinis atvirukas „Senis šaltis“

Pats vasariškiausias desertas kuris primena žiemą- ledai.  O kur Jūs dedate ledų pagaliukus? Mes savo lobių skrynelėje radome vieną kitą vasariškai nusiteikusį pagaliuką, kurį  pavertėme labai žiemišku, bet šiltu, lengvai pakvaišusiu darbeliu, netgi dovana, kuri tikrai pradžiugins tuos, kuriuos mylime 🙂 Šiandien mes gaminame sveikinimo atvirukus. Jie tikrai labai smagūs, nesudėtingai pagaminami. O Jūs dar turite  daug gražaus laiko iki Kalėdų, ir tikrai spėsite ne tik suvalgyti vieną kitą porciją ledų, bet ir patys padaryti Kalėdinį sveikinimo atviruką „Senis šaltis“.

Reikalingos priemonės:

– ledų pagaliukai;
– spalvotas kartonas;
– akriliniai dažai;
– flomasteriai;
– žirklės;
– klijai;
– dvipusė lipni juostelė;
– įvairūs dekoravimo priedai.

kaledu_senelis1

Pirmiausia nudažykite pagaliuką: pusę jo baltai, kitą raudonai. Tiesa, per vidurį nupieškite senelio akis, nosį ir šypseną. Iš kartono iškirpkite trikampį, tai bus Senelio šalčio rūbas. Papuoškite jį. Palaukite kol viskas gerai išdžius.

kaledu_senelis2

Norimos spalvos kartono lapą perlenkite pusiau. Klijais priklijuokite senelio paltuką, o dvipusia lipnia juostele veiduką. Atviruką dekoruokite blizgučiais, blizgiais klijais, aplikuokite ar pieškite. O dabar sugalvokite sveikinimą ir užrašykite!

Tai dar vienas žingsnelis arčiau Kalėdų!

kaledu_senelis

kaledinis_atvirukas

Pakvaišę senukai 🙂

Ir pabaigai…būtinai pažiūrėkite nuostabiausią animacinį filmuką apie Senelį šaltį

https://www.youtube.com/watch?v=cApGYTu2Bh8

About the author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *