Vaikų darbelis iš plastilino ir kaštonų „Ežiukų vaivorykštė“

    Ir kaipgi rudenį pareisi namo be kaštono kišenėje? prisipažinsiu, mums tą padaryti labai sunku. Kaštonų galia žinoma nuo seno. Jie turi gydomųjų ir švarinamųjų galių, todėl iš jų gaminami natūralūs higienos produktai. Keletą receptų rasite čia. Kaštonai padeda susikaupti ir nusiraminti, tereikia po du kaštonus palaikyti kiekvienoje rankoje. Kaštonus mėgsta ir katės. Parnešam jų ir savo katytei. Ji labai mėgsta juos ridenti ir gaudyti. O vaikučiams kaštonai tai puiki kūrybinė priemonė iš gamtos. Šis vaikų darbelis iš plastilino ir kaštonų „Ežiukų vaivorykštė“ labai rudeniškas, tačiau kvepia vasara. Idėja labai sena. Tokius ežiukus vaikystėje darė ko gero kiekviena mama ir tėtis 🙂 Taigi….

Darbeliui atlikti reikės:

– kaštonų ir jų kepurėlių;
– plastilino.

rudens_darbelis_is_kastonu_ir_plastilino_eziukai

Paimkite kaštoną ir aplipdykite jį plastilinu. Iš plastilino susukite keletą mažyčių rutuliukų iš kurių padarysite ežiuko nosies galiuką ir akis. Taip pat padarykite ežiuko nosytę, trikampį plastilino gabaliuką. Visas detales sulipdykite  ir užmaukšlinkite dygliuotą kaštono kepurę.

rudens_darbelis_is_kastonu_ir_plastilino_eziukai1

Pastebėjome, kad kiekvienas ežiukas turi savo veidą, charakterį ir nuotaiką. Kiekvienas jų buvo panašus į vieną ar kitą mūsų draugą, todėl mūsų vaivorykštė buvo pavadinta septyniais vardais. 🙂

rudens_darbelis_is_kastonu_ir_plastilino_eziukai2

rudens_darbelis_is_kastonu_ir_plastilino_eziukai5

About the author

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *