Paveikslėlis „Diena keičia naktį, naktis keičia dieną“

    Diena keičia naktį, naktis keičia dieną.  Dieną šviečia saulytė ir būna labai šviesu, o naktį spindi mėnulis ir viską apgaubia tamsa. Tą žino visi ir čia nieko naujo nepapasakosime. O ar žinote kas yra Naironas? Tai yra mažųjų amatukių sugalvotas šio projektinio darbo pavadinimas. 🙂

Jei ir jūs norite sukurti Naironą, jums reikės:

– guašo;
– tapybos(akvarelinio)  popieriaus;
– teptukų;
– pieštuko;
– žirklių;
– klijų;
– liniuotės.

Pirmiausia aptarkite kokios spalvos tinka piešti dienai, o kokios nakčiai. Ant A4 formato akvarelinio popieriaus lapų nusipieškite vieną dienos ir vieną nakties paveikslus.

dailes_dirbtuveles

Kai darbas bus baigtas, tuomet, ant abiejų piešinių blogosios pusės, liniuotės ir pieštuko pagalba, pasižymėkite maždaug 3 cm. pločio kirpimo linijas ir paeiliui sunumeruokite. Sukarpykite.

diena_naktis

Sudėliokite poromis pagal skaičius. Paimkite keletą A3 formato lapų ir suklijuokite juos.  Dabar galite  klijuoti piešinėlio dalis. Tik šį kartą ne nuo 1, o nuo paskutinio skaičiuko. Diena- naktis, diena- naktis ir t.t. Tik būtinai tarp detalių palikite  keletą milimetrų tarpelius, nes vėliau lankstysime į armonikėlę.

diena_naktis1

Kai baigsite klijuoti, apkirpkite likusius nereikalingus kraštus. Kaip jau minėjome, atsargiai, visą šį Naironą sulankstykite armonikėle.

diena_naktis_3

O dabar apžiūrėkite paveikslą iš vienos pusės.

diena_naktis_2

Apžiūrėkite iš kitos pusės.

naktis

Dar galite pamėginti paarmonikuoti ar pavėduokliuoti! 🙂

vaiku_piesiniai

About the author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *