Pasidaryk pats. Lengva velykinio darbelio idėja „Marga karūna“

    Ar jau pradėjote laukti Velykų? Mes pradėjome nuo priemonių darbeliams revizijos. Tikrai mėgstame kaupti, nes- gal kada nors kam nors kur nors dėl ko nors ko nors prireiks, todėl čia turime visą lobyną visokiausio „šlamšto“, iš kurio būtų galima sukurti tikrai ne vieną gražų darbelį. Šį kartą pasiėmėm krūvą nereikalingų, atlikusių nuo spalvoto popieriaus ir piešimo sąsiuvinių, viršelių. Jie gražiai spalvoti, margi it margučiai, todėl pagavome velykinio darbelio idėją ir nutarėm pasigaminti margą karūną. Žinoma, margučių galima ir  nusipiešti, bet juk čia darbelio mažiau ir dar kartą panaudosim  atliekas, pasaugosim gamtą ir tuo pačiu pasipuošim per didžiąją pavasario šventę.

Darbeliui atlikti reikės:

– viršelių nuo piešimo sąsiuvinio ar spalvoto popieriaus;
– klijų;
– žirklių;
– kiaušinio šablono.

Pasidarykite kiaušinio šabloną. Daug įvairaus dydžio ir raštų kiaušinių rasite čia . Ant viršelio nupieškite kiaušinius ir iškirpkite.

velykiniu_darbeliu__idejos_vaikams_karuna1

Pasimatuokite galvos apimtį  ir iš to pačio viršelio atkirpkite keletą juostelių iš kurių suklijuosite karūnos lankelį. Po to prie lankelio priklijuokite margučius ir štai- „Pasidaryk pats“ misija baigta!

velykiniu_darbeliu__idejos_vaikams_karuna

velykiniu_darbeliu__idejos_vaikams_karuna3

Darbštuolė mūsų princesė, spalvina margučius kitam projektui 😉

velykiniu_darbeliu__idejos_vaikams_karuna4

About the author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *