Vaikų darbelis iš jūros akmenėlių „Kaktusai vazonėlyje“

   Sakoma, kad kaktusai sugeria nepalankią žmogui energiją, apsaugo nuo pykčio, susierzinimo, o stovintis ant palangės kaktusas į namus neįleidžia neigiamos energijos. Kaktusų žiedai nepaprastai gražūs, švelnūs, tačiau turi jie ir „piktus“ spygliukus, kurie tikrai nepagailės nei vieno, net pačio mažiausio pirštuko. Todėl imkime ir „užauginkime“ nepiktą kaktusą. Tikėkime, kad ir jis turės tokių pat galių kaip tikras, juk akmenukai taip pat skleidžia teigiamą energiją 😉

Darbeliui atlikti reikės:
– įvairaus dydžio akmenukų;
– akrilinių dažų;
– vazonėlio.

Akrilo dažai skiedžiami vandeniu, o išdžiuvę, tampa atsparūs vandeniui, greitai džiūsta, taip pat tinkami piešti ant įvairių paviršių, didelė spalvų įvairovė. Teptuką reikia plauti vandenyje ir prieš tepant dažus nusausinti popierine servetėle. Šiais dažais piešti lengva ir smagu.

Paimkite keletą didesnių akmenėlių, žalių dažų, teptuką ir nudažykite žaliai vieną akmenėlio pusę. Kai dažai išdžius, nudažykite kitą pusę. Dabar į vazonėlį įberkite saują mažų akmenukų. Kai žali akmenėliai gerai išdžius, plonu teptuku ir baltais dažais nupieškite jiems spygliukus.

lengvas_darbelis_vaikams_akmukai_kaktusai

lengvas_darbelis_vaikams_akmukai_kaktusai2

lengvas_darbelis_vaikams_akmukai_kaktusai1

Pasodinkite kaktusus ir padėkite ant palangės, kad ta energija bloga mūsų namų nieku gyvu nepasiektų 😉

lengvas_darbelis_su vaikais_akmenukai_kaktusai4

Vaikų nudažyti akmenukai „Kaktusai vazonėlyje“

lengvas_darbelis_su vaikais_akmenukai_kaktusai6

About the author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *