Kūrybinis darbelis iš aliuminio folijos „Sidabro karalystės sargai“

      Nepykite ant mažylių, jei kartais jie iškuičia spinteles, ima žaisti su puodais, lėkštėmis, akimirksniu išpiešia mamos lupdažį ar pripiešia ant sienų. Vaikams tikrai nuobodu visada žaisti su rodos skirtingais, bet iš tikro tais pačiais- plastmasiniais ar mediniais žaislais. Vaikai smalsūs ir kūrybingi.
Pasidalinsiu vieną dieną užklydusiu, visiškai savarankiškai sugalvotu, vaikų kūrybos rezultatu.  Aš jį pavadinčiau „Stebuklingas folijos dingimas“, o vaikai pavadino „Sidabro karalystės sargai“ 🙂 Šis kūrybinis procesas truko ne vieną dieną. Vienas rūbas keitė kitą, visas kambarys tviskėjo sidabru. Buvo prikurta visokiausių istorijų, kurias tik klausiau pro rakto skylutę ir deja, nei vienos neužsirašiau. Laimei kelis kūrinius pavyko nufotografuoti.
Šiam darbui nereikia jokių klijų a nei žirklių. Tik reikia rasti mylimą žaisliuką, kurį  papuošit sidabro kostiumu 🙂

kurybinis_darbelis_folija_2

filoja1

sidabro_karalyste

About the author

Comments

  1. Folija yra nerealus dalykas, gal del to pas mus jos NIEKADA NERA, nes tik nuperkam ir ji kazkur „dingsta“:):):) Paskutini karta pamenu nora gamino Dorotes batus – stabuklingus, blizgancius:) Aprengti leliu dar nebandem, bet mintis irgi nieko:)

  2. Batai? nerealiai 🙂 Reikės man daugiau folijos nupirkti ir pasidalinti idėja, kad mergaitės sau rūbus sukurtų 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *