Vaikų pagamintas advento kalendorius „Sniego gniūžtės ir saldžios jų paslaptys“

Kartu su Advento pradžia prasideda žiema. Visi vaikai laukia žiemos, sniego, o labiausiai Kalėdų. Kad laukti būtų smagiau pasidarykite advento kalendorių. Paslaptimis apipintą, siurprizų kupiną, labai linksmą ir nesunkiai pagaminamą.

Darbeliui atlikti reikės:

– kalno saldainių;
– balto, kaip sniegas, popierinio rankšluosčio;
– spalvoto kartono;
– balto siūlo ar virvelės;
– pieštukų;
– klijų;
– žirklių.

Pirmiausia pasidarykite sniego gniūžtes. Ką daryti jei nėra sniego? Ne bėda! Paimkite balto popierinio rankšluosčio lapelį, gal net du ir įvyniokite  saldainį. Pasistenkite suvynioti taip, kad gautumėt apvalų kamuoliuką.

advento_kalendorius_4

Dabar apvyniokite jį virvele.

advento_kalendorius_3

Pasidarykite 24 tokius kamuoliukus.

adventokalendorius_sniegogniuztes

Dabar pasidarykite kepuraites. Ant spalvoto kartono nusipieškite 12 apskritimų, padalinkite juos pusiau ir iškirpkite. Gausite 24 detales. Jas susukite į piramidę ir suklijuokite arba susekite susegėju.

advento_kalendorius_1

Iš spalvoto popieriaus iškirpkite 24 žvaigždes. Ant jų užrašykite skaičius nuo 1 iki 24 ir priklijuokite prie kepuraičių.

adventokalendorius_kepureles

Liko pati linksmiausia dalis- pabaigtuvės! Kiekvienai sniego gniūžtei užmaukšlinkite po kepuraitę. Kad kepurėlės tvirčiau laikytųsi galite jas priklijuoti. Priklijuokite judančias akytes arba  iškirpkite jas iš popieriaus . Padovanokite sniego kamuoliukams šypseną ir jie  šypsosis Jums kas rytą, taip pakeldami nuotaiką ir padovanodami po vieną mažą saldžią akimirką iki pat Kalėdų.

adventokalendorius_pasidarykpats

About the author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *