Posts Tagged ‘mamos diena’

Mamos diena. Dovanėlė po langu

Šeštadienis, gegužės 3rd, 2014

Dovanėlė po langu… štai tokį vaizdą pamačiau priėjus prie lango, kai vakai pašaukė:
- Mama! :)

Su Mamos diena, mielos mamos!

mama

Šokančios Tulpės

Pirmadienis, kovo 10th, 2014

   ”Saulėtoje pievoje linksmai šoko tulpės, išdykavo margi drugeliai ir juokingi laumžirgiai. Maži debesėliai dalino savo šypseną praeiviams, o saulytė visus karštai bučiavo”- štai toks šiltas,  vaikų sukurto paveikslo, pristatymas.

  Darbeliui atlikti reikės:
- spalvoto popieriaus;
- flomasterių;
- žirklių;
- klijų.

Pasirinkome nesudėtingą origami tulpyčių lankstymo būdą. Paimkite spalvoto popieriaus juostelę ir kamputį užlenkite, kad gautumėte dvigubą trikampį.

origami_tulpes

Kraštelį nukirpkite ir dar kartą užlenkite gauto trikampio kampučius.

origami_tulpes1

origami_tulpes2

Tokiu būdu prilankstykite daug spalvotų tulpių. Dabar iš jų galite gaminti atvirukus, paveikslą ar papuošti supakuotą dovanėlę. Pritvirtinus žiedelį prie pagaliuko turėsite tikrą gėlytę, kurią galėsite padovanoti draugui arba mamai :)

origami_tulpes3

tulpiu_pievele

Mamos karoliai

Penktadienis, lapkričio 22nd, 2013

     Visada labai smagu, kai idėją darbeliui pamėtėja vaikai. Šiandien aplankiau savo ketverių dukterėčią. Kaip niekada, ji nepasitiko manęs prie durų, nes buvo baisiai užsiėmus karpydama šiaudelius ir dėdama juos į dėžutę nuo Tik Tak. Šis rytas- mamos laikas, todėl išleidome ją parelaksuoti. O kad laukimas neprailgtų, kad grįžusią mamytę pradžiugintume, sugalvojome padaryti jai  karolius.

  Darbeliui atlikti reikia:

- kokteilinių šiaudelių;
- žirklių;
- siūlų ar virvelės;
- adatos;
- karoliukų.

Sukarpykite šiaudelius (karpant jie šokinėja, todėl žaidėm juos rinkdamos). Įverkite į adatą siūlą (jei bijote, kad mažylis įsidurs, adatos smaigalį nukirpkite replytėmis). Beliko tik suverti ir surišti. Darbas labai kruopštus, lavina smulkiąją motoriką. Nelengva sukrapštyti tokias smulkias detales ir dar pataikyti į skylutę, todėl dirbome abi.  Manome pavyko :)

karoliai_2

karoliai_1

mamos_karoliai

Kokie dar žaidimai lavina smulkiąją motoriką. Naudinga paskaityti mamytėms…..

http://www.logopedinis.lt/patarimai/kaip-lavinti-smulkiaja-motorika