Erdvinis paveikslėlis „Koralų pasaulis“

      Pirmas įspūdis išpakavus dovaną   ir ant dėžutės pamačius 3D – nuostaba ir šūksniai! Tai tikrai turėtų būti kažkas stebuklingai gražu ir gyva. Tokios dovanos iš www.eimezaisti.lt nesinori numesti į kampą. Kad tik greičiau pradėti darbuotis, kurti ir pamatyti rezultatą! O gerais dalykais norisi pasidalinti, todėl darydamos paveikslėlį fiksuojam akimirkas ir stengsimės nuosekliai aprašyti darbo eigą, ir tikrus, nesuvaidintus įspūdžius 🙂

 Sveiki atvykę į paslaptingą 3D Koralų pasaulį!

Šiame kūrybiniame rinkinyje rasite viską, ko reikės paveikslėliui sukurti.  Pasiimkite  tik žirklutes. Pradžioje mes kirpome su žirklėmis skirtoms popieriui, tačiau pasirodė  nepatogu, todėl pasirinkome mažas manikiūrines žirklutes. Šis rinkinys skirtas vaikams nuo 8 metų, bet manau priklausomai nuo vaiko kruopštumo, nuo to, kaip gerai jis moka kirpti, rinkinys tiktų ir kiek  jaunesniems vaikams. Daugiausia kantrybės ir kruopštumo reikalaujantis darbas- detalių kirpimas. Jas iškirpti reikia gana tiksliai, o klijuojant būtinai laikytis eiliškumo.

Darbo eiga:

Žiūrim ką turim, viską apžiūrim…. Turime rėmelius, dvipusius lipdukus ir sunumeruotus paveikslėlius. Sudėliojam savo mintis ką po ko darysime ir pradedam!

3D_paveikslas._11jpg

1. Ant paveikslėlio nr. 1 pažymėtų baltų taškelių suklijuojame lipdukus. Čia pati lengviausia darbelio dalis 🙂

3D_paveikslas_3

2. Iškerpame paveikslėlį nr. 2 ir  kruopščiai prilipdome prie pirmo paveikslėlio.

3D_paveikslas_1

3D_paveikslas_2

3. Laikydamiesi eiliškumo, ant baltų taškelių, vėl klijuojame lipdukus ir užklijuojame iš 3nr pažymėto paveikslėlio iškirptas detales.

3D_paveikslas_5

Darbas vyksta labai ramiai, pasitariant ir neskubant, kad tik ko nors nesumaišyti. Ore tvyro įtampa, vyrauja ramuma, tik kartais pasigirsta nuoširdusis- ach, kaip gražu… 🙂 Darbui įpusėjus įkvepiam oro, padarom mažytę mankštelę ir dirbam toliau.

12

4. Taip pat neskubant iškerpame ir užklijuojame 4 ir 5 paveikslėlio detales.
5. Laikas rėmelio paruošimui. Čia taip pat pažymėta kur klijuoti lipdukus, todėl klijuojame tiksliai pagal nurodytą instrukciją.

3D_paveikslas_7

3D_paveikslas._13

Na štai… pagaliau galime pasidžiaugti gautu rezultatu.  O jis ryškus, įdomus ir gyvas!

Kūrybos rinkinys , parinktas pagal vaiko amžių, iš ties puiki dovana.

3D_paveikslas_9

3D_paveikslas_10

3D_paveikslas

             Dar daugiau įvairiausių lavinamų ir kūrybinių žaidimų, skirtų įvairaus amžiaus vaikams, rasite internetinėje parduotuvėje

Spragtuko-logo

 

About the author

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *